Erki Noolel tuleb revideerida Tallinna Televisiooni tegevust

Erki Noolel tuleb revideerida Tallinna Televisiooni tegevust

Tallinna Televisiooni eetrisse on jõudnud telelavastus “Savisaare protsess”, mille keskmes on korruptsioonikahtluse tõttu ametist kõrvaldatud Tallinna linnapea kohtuprotsess. “Savisaare protsessi” näol on tegemist Keskerakonna sisemise võimuvõitluse järjekordse etapiga. Kuigi keegi ei arva tõsimeeli, justkui mõjutaks film laiema avalikkuse hoiakuid Edgar Savisaare suhtes, loodetakse sellega siiski avaldada mõju Keskerakonna liikmetele, kelle toetus kipub Savisaarel iga päevaga üha enam käest kaduma.

Savisaare protsess

Tallinna linn ei ole siiani avalikustanud, kui palju maksumaksjate raha teleseriaali tootmiseks kulutati. Linna raha eest Savisaarest propagandafilmi tellinud, kuid samas partei sisetüli lepitajateks pürgivate abilinnapeade poolt on selline käitumine omakasupüüdlik ja näotu nii avalikkuse kui ka erakonnakaaslaste suhtes.

Olen nõus kolleeg Hanno Mattoga, et revisjonikomisjoni esimehel Erki Noolel tuleb algatada koheselt Tallinna TV revideerimine. On lubamatu, et Tallinna TV juhataja Toomas Lepp, kellel ka endal on TTV-ga sõlmitud produktsioonileping, on asunud varjama maksumaksja raha kasutamist linnale kuuluvas sihtasutuses. Esitasin ka Tallinna abilinnapeale Taavi Aasale arupärimise, millega soovin teada, kui palju läks maksma seriaali “Savisaare protsess” tootmine ning kui suurt töötasu maksti seriaali osatäitjatele. Samal teemal esitasin teabenõude Sihtasutusele Tallinna Televisioon.

Jäta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>