anto_liivat
Kasvasin Mustamäe ja Nõmme piiril – käisin sporditreeningutel Nõmmel ja lõpetasin Tallinna 32. Keskkooli Mustamäel. 12 aasta jooksul õpetas kool mulle palju, sealhulgas õppetööväliste kogemuste kaudu. Olen tänulik, et õpetajad julgustasid proovima erinevaid asju ega pisendanud meie entusiasmi. Õpilasesindus, näitering, kooli ajaleht, väitlusklubi, koolispordiüritused ning mitmed teised ettevõtmised on kujundanud minu maailmataju enam, kui oleksin tollal osanud arvata.

Täna olen Estonian Business Schooli juhtimise õppejõud, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimees ja fraktsiooni juht Tallinna Linnavolikogus ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu liige. Juhin Kuku raadios majandussaadet Buum, aitan korraldada tänavakorvpallivõistlusi ja kuulun The Fund for American Studies ning Eesti Õpilasesinduste ja Üliõpilaskondade Liidu vilistlaste hulka.

Linnas kasvanud poisina soovin veeta võimalikult palju vaba aega looduses. Armastan talvel suusatada ja suvel rattaga sõita, mind paeluvad jahindus ja ulukihoole, meeldib kalal käia ning matkata. Püüan igal aastal osaleda ka rahvaspordiüritustel, mille hulgas on minu vaieldamatuteks lemmikuteks Tartu suusa- ja Võhandu aerutamismaraton.

Kui soovid minu kohta rohkem teada saada, kuula siit saadet Kuku külas: http://podcast.kuku.postimees.ee/podcast/kukul-kulas-2016-07-17/