TOETAJAD

Urve PaloUrve Palo, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Mulle Anto meeldib. Olen näinud teda erinevates rollides – osalenud koosolekutel ja töögruppides, mida ta juhib, töötanud koos ühtse meeskonnana erakonnas. Viimasel ajal oleme välja töötanud sotside majandusprogrammi. Kõigis neis rollides on Anto hästi hakkama saanud. Ta on hea sõnaseadja, julge otsustaja – ja mis kõige tähtsam – usaldusväärne. Kui midagi lubab, siis ära ka teeb. Kusjuures, ta näeb oma tegemiste juures väga hea välja.
Mati HeidmetsTallinna Ülikooli rektor 2001-2006, professor
Anto on maailmaparandaja, kellel on ideid ja  püsivust neid ellu viia. Võin seda öelda aastatepikkuse koostöökogemuse põhjal, mis sai alguse siis, kui mul rektorina tuli suhelda nii Õpilasomavalitsuse Liidu kui ka Üliõpilaskondade Liiduga. Mõlemas jäi Anto silma põhjaliku ja sõnapidaja partnerina. Anto on üks nutikamaid noore põlvkonna arusaamade sõnastajaid ja selgitajaid. Seejuures ei aja  Anto  oma asja, ta ajab meie ühist asja. Anto on hea valik!
Marju LauristinEuroopa Parlamendi liige, emeriitprofessor
Sotsiaaldemokraatide programmitoimkonna juhina on Anto võitnud meie kõigi usalduse ja lugupidamise. Hindan kõrgelt kirglikke mõttevahetusi, mida oleme pidanud nii varastel hommiku- kui ka hilistel õhtutundidel. Antol on piisavalt veenmisoskust ja nooruslikult julgeid mõtteid, mida teoks teha. Kui Anto midagi lubab, siis ta alt ei vea!
Anne VeesaarNäitleja, kooliõde
Miks ma siis Antot ei tea. Temast rääkida võib nii mõndagi head, aga peale selle on tal ka väikesed vead… Kindlasti on, sest temagi on vaid inimene, aga mina neid ei tea. Anto on lihtsalt “kulla koolivend”. Asjalik ja arukas. Tema juhitud vilistlaste nõukogu, kuhu kuulusin, saatis korda päris suuri asju. Liivat on liidritüüp ja poliitika tema õige tegemine. See aeg peab ometi tulema, mil poliitikas toimetavad teadjad mehed! Ja naised ka! Aga teadjad.
Peeter KrossPeeter Kross, Estonian Business Schooli tegevdirektor ja rektor 2006-2011
Oleme Antoga aastaid koos õpetanud tudengeid nii Tallinnas kui ka Helsingis ja temaga ettevõetud tööd on alati kenasti sujunud. Soov kujundada Eestist tõeliselt demokraatlik heaoluriik on saatnud Antot juba tudengiaegadest. Anto tegemisi kõrvalt vaadates on mulle väga sümpaatse mulje jätnud tema laitmatu lastetuba, esinemisoskus ning loomupärane suutlikus mõista tunduvalt vanemaid inimesi.
Reigo KimmelTurundusmees, sõber
Sportlastest teavad Antot kõige rohkem korvpallurid, sest oleme juba kümme suve korraldanud 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistlusi. Anto panus on aidanud Eesti võistkonnad 3×3 korvpalli Euroopa ja Maailmameistrivõistlustele ning ka Noorte Olümpiamängudele. Oleme Antoga sõitnud autoga veerand tiiru ümber maakera Tallinnast läbi Ateena Istanbuli ning rassinud Võhandu ja Tartu maratonidel. Kui Anto midagi pähe võtab, siis ta naljalt alla ei anna…
Lauri PaeveerEttevõtja, Omniva nõukogu liige, sõber
Anto on hea sõber. Tema peale saab loota ja kindel olla, sest Anto peab oma sõna ja annab endast parima, et teiste jaoks kohal olla. Julgus, tahe ja järjekindlus iseloomustavad minu jaoks Antot juba viimased 15 aastat, mil oleme koos nii koolipoiste, üliõpilaspoliitikute kui ka ettevõtjate teed käinud. Antoga läheksin luurele iga kell!